WhatsApp
Yükleniyor...

Opencart Entegrasyonu | Trendyol | N11 | Gittigidiyor | Hepsiburada | Çiçek Sepeti Ptt Avm

Modern ve Şık Tasarım Full Responsive (Mobil Uyumlu) Gelişmiş Müşteri Paneli Online Sipariş ve Tahsilat

Anasayfa Paketler Opencart Entegrasyonu | Trendyol | N11 | Gittigidiyor | Hepsiburada | Çiçek Sepeti Ptt Avm

OPENCART ENTEGRASYONU

Opencart entegrasyon 'umuzda şuan 5 pazaryeri bulunmaktadır. 6. Pazaryerimiz olan Amazon yazılım sürecindedir ve eklenecektir. Opencart Entegrasyonu paketleri tek paket olarak satılmakta olup, tüm pazaryerlerini web sitenizin admin panelinden kullanabiliyorsunuz. Böylece Opencart web sitenizin admin panelinden hem Pazaryeri Entegrasyonları 'nı hem web sitenizi hem de Muhasebe entegrasyonları nı ve Kargo Entegrasyonları nı tek yerden yönetebiliyorsunuz.

Opencart admin paneli dışında kullandığınız tüm e ticaret sistemleri için Program olarak sistemimizi kullanabilirsiniz. Böylece Opencart kullanmasanız bile Entegrasyon programı mızı kullanabiliyorsunuz.

Opencart XML entegrasyonu yapabiliyor ve XML ile ürünlerinizi sisteme aktarabiliyorsunuz. Anlık olarak güncellemeler yapılıyor ve siz de tüm pazaryerleri ile entegrasyonlarınızı XML yükleyerek de yapabiliyorsunuz.

OPENCART ENTEGRASYON PAKETLERİ

Trendyol Entegrasyon

Trendyol ile APİ Entegrasyonu sağlayarak Pazaryerine ürün gönderiminizi sağlar.

Hepsiburada Entegrasyon

Hepsiburada ile APİ Entegrasyonu sağlayarak Pazaryerine ürün gönderiminizi sağlar.

Çiçeksepeti Entegrasyon

Çiçeksepeti ile APİ Entegrasyonu sağlayarak Pazaryerine ürün gönderiminizi sağlar.

N11 Entegrasyon

N11 ile APİ Entegrasyonu sağlayarak Pazaryerine ürün gönderiminizi sağlar.

Gittigidiyor Entegrasyon

Gittigidiyor ile APİ Entegrasyonu sağlayarak Pazaryerine ürün gönderiminizi sağlar.

Amazon Türkiye Entegrasyon

Amazon Türkiye ile APİ Entegrasyonu sağlayarak Pazaryerine ürün gönderiminizi sağlar.

Opencart N11 Entegrasyon ve Opencart Trendyol Entegrasyon ile Opencart Gittigidiyor Entegrasyonu dahil olmak üzere Opencart Hepsiburada Entegrasyonu ve Opencart Çiçek Sepeti Entegrasyonu Opencart Global 'de sizlerle. Ayrıca Opencart APİ Entegrasyonu konusunda uzman ekibi ile Tüm Opencart Entegrasyonu işlemleriniz 5 pazaryerinde aktif biçimde sizlerin olacaktır. Ayrıca 2 ay içerisinde eklenecek olan Amazon Entegrasyonu için ek ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız.

*** Yıllık Yenileme ücreti 2500 TL + KDV 'dir. ***

Alınan Paketler 1 Yıllık olarak alınır, her yıl yenileme ücretine tabiidir.

( 5 Pazaryeri ile Türkiye 'nin en iyi yenileme fiyatı Garantisi )

15 Günlük yasal iade hakkınız bulunmaktadır.

* Ürün Varyant Sistemi, Tekstil firmaları özel Renk Beden Entegrasyonu Vardır. Tek ürün içerisinden Pazaryerlerine Varyantlı ürünleri gönderebilirsiniz.

* Ürün Listeleme ile Kategori seçimleri,

* Teslimat Şablonları Seçimi ve Kategori listeleme,

* Çoklu Resim Ekleme,

* Satışa Açıp Kapatma,

* Stok Güncelleme,

* Fiyat Güncelleme,

* Teslimat Şablonu Güncelleme,

* İade Şablonu Güncelleme,

* Tek tıkla Tüm Ürünleri Güncelleme

Türkiye'nin tek Varyantlı Düzgün Çalışan Opencart Pazaryeri Entegrasyonu 'dur.

Opencart N11 Entegrasyon, Opencart Trendyol Entegrasyon, Opencart Hepsiburada Entegrasyon ve Opencart Gittigidiyor Entegrasyon ve Opencart Çiçek Sepeti Entegrasyonu sistemimiz içerisinde Varyant olarak bulunmaktadır. 

N11 Api Entegrasyonu 

ve N11 Entegratör

N11 Api Entegrasyonu ile birlikte tüm ürünleriniz hatasız biçimde N11 'e yüklenir, güncellenir ve stok düşüşü yansır. Böylece Opencart altyapılı sitenizden N11 Entegrasyon işlerini En İyi Entegrasyon firması Opencart Global ile çözebilirsiniz. Özellikle Varyant olan ürünlerde Renk Beden varyant ında tekstil firmaları da bu şekilde varyantlı ürünlerini tek ürün üzerinden gönderebilirler.

Trendyol Api Entegrasyonu 

Trendyol Entegratör

Trendyol Api Entegrasyonu ile birlikte bütün ürünlerinizi hatasız şekilde Trendyol 'a yükleyebilir ve güncellemeleri ile birlikte stok düşüşlerini Opencart üzerinden takip edebilirsiniz. En İyi Entegrasyon firmaları içinde Opencart Global ile çalışarak, en iyi şekilde çalışmalarınızı yürütebilir ve sıkıntısız sorunsuz bir Entegrasyon işlemi yaptırabilirsiniz. Özellikle Varyant olan ürünler için Renk Beden varyant ında tüm tekstil firmaları da bu biçimde varyantlı ürünlerini sadece tek ürün üzerinden gönderebilirler ve güncelleyebilirler.

Hepsiburada Api Entegrasyonu 

 Hepsiburada Entegratör

Hepsiburada Api Entegrasyonu ile tüm seçtiğiniz ürünleri hatasız ve düzgün şekilde Hepsiburada 'ya yükler ve hatasız şekilde Opencart üzerinden işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. En iyi Entegratör Opencart Global ile Hepsiburada ürünleriniz için Renk Beden varyantı gibi Varyantlı ürünlerinizi Hepsiburada ya rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Özellikle varyantlı ürünler satan tüm satıcıların mutlaka Opencart Varyant Sorunu nu Opencart Entegrasyonu ile çözmelerini tavsiye ederiz...

Gittigidiyor Api Entegrasyonu 

Gittigidiyor Entegratör

Gittigidiyor Api Entegrasyonu ile tüm ürünlerinizi satışa koyarak Gittigidiyor üzerinden stok sorunu olmadan güncelleme sorunu olmadan Opencart Gittigidiyor Entegrasyonu ile çözebilir ve En iyi Entegratör Opencart Global ile çalışmaya başlamış olursunuz. Bu noktada özellikle tekstil firmaları nın en büyük sorunu olan varyantlı ürünlerin gönderilmesi konusunda Opencart Varyant sorunu nu da çözerek, tüm ürünlerinizi hatasız şekilde Renk Beden varyantları ile birlikte sisteme yükleyebilirsiniz.

Çiçek Sepeti Api Entegrasyonu 

Çiçek Sepeti Entegratör

Çiçek Sepeti Entegrasyonu ile birlikte tüm ürünlerinizin hatasız biçimde Çiçek Sepeti ne yüklenmesi, Aynı anda güncellenmesi ve stok düşüşü sağlanır. Böylece Opencart altyapılı sitenizden Çiçek Sepeti Entegrasyon işlerini En İyi Entegrasyon firması Opencart Global ile çözebilirsiniz. Özellikle Çiçek Sepeti Varyant olan ürünlerde Renk Beden varyant ında tekstil firmaları da bu şekilde varyantlı ürünlerini tek ürün üzerinden gönderebilirsiniz.

Kurulum Talimatları

Yüksek ücretli entegrasyon firmalarına ödeme yapmaktan sıkıldınız mı? N11, Gittigidiyor, Trendyol, ePtt ve Hepsiburada, ÇiçekSepeti mağazalarınızı Opencart Yönetim Panelinizden kontrol edin, anında tüm ürünlerinizi Pazaryerlerine ekleyin, Stok Güncelleyin, Siparişleri Sevk Edip, Ürün Sorularını Yanıtlayın.

Modern ve Şık Tasarım

Full Responsive (Mobil Uyumlu)

Gelişmiş Müşteri Paneli

Online Sipariş ve Tahsilat
- Ioncube 10.x.x ve üzeri.

- Php 7.2 ve üzeri.

- Apache Mod_Rewrite

Linux / cPanel Önerilir.